Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın ya da hayatta kalma modunda dünyanın dört bir yanında mayın yapın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silah ve zırh oluşturun. Tek başına oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın veya tüm farklı cihazlarda arkadaşlarınızla oynayın.

 

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:

Marketplace – Marketteki en son topluluk tasarımlarını keşfedin! Favori içerik oluşturucularınızdan benzersiz haritalar, kaplamalar ve doku paketleri edinin.

 

Eğik çizgi komutları – Oyunun nasıl oynandığını değiştirin: öğeleri uzağa verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Eklentiler – Ücretsiz Eklentiler ile deneyiminizi daha da özelleştirin! Daha fazla teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.

 

Minecraft Realms otomatik yenilenebilir abonelik Minecraft apk indir bilgileri:

 

Minecraft şimdi Minecraft Realms satın alma seçeneğiyle geliyor. Realms, her zaman çevrimiçi olan Minecraft dünyanızı yaratmanızı sağlayan aylık bir abonelik hizmetidir.

Alanınızda aynı anda kaç kişiyi oynamaya davet etmek istediğinize bağlı olarak, şu anda seçebileceğiniz iki abonelik seçeneği vardır. Sizin ve 2 arkadaşınız için bir alanın maliyeti 3,99 USD / ay (veya yerel eşdeğeri) ve sizin ve 10 arkadaşınız için bir alanın maliyeti 7,99 USD / ay (veya yerel eşdeğeri).

Siz ve 10 arkadaşınız için 30 günlük bir Minecraft Diyarı denemesi mevcuttur. Kullanıcı bir abonelik satın aldığında ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilir.

 

Ödeme, satın alma işleminin onaylanması durumunda iTunes hesabınıza yansıtılır ve otomatik yenileme geçerli dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Hesabınız, cari dönemin bitiminden 24 saat önce, daha önce seçtiğiniz abonelik fiyatı seçeneğinde yenilenmek üzere ücretlendirilir.

 

Aboneliğiniz kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına giderek otomatik yenileme kapatılabilir. Oyunda sizi bu ayarlara götüren bir düğme de var. Aboneliğiniz etkinleştirildikten sonra iptal ederseniz, aboneliğin kalan etkin süresi boyunca size geri ödeme yapılmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close